Contact

Wie is wie?

Algemene Directie

 

Hans Vanhulle | algemeen directeur | Kerkstraat 60 | T 052 25 88 62


 
Ondersteunende diensten

Armand_De_Raedt

 

Armand De Raedt | directeur - TAC | Emiel Van Winckellaan 33 | T 052 25 81 85

armand.deraedt@romerocollege.be

 
BASISONDERWIJS

VRIJE BASISSCHOOL ORC

 

Bart Van Nuffel | directeur | Kerkstraat 60 | T 052 25 88 92

bart.vannuffel@romerocollege.be

 

Pascal Putteman | adjunct-directeur | Sas 38 | T 052 22 28 16

pascal.putteman@romerocollege.be

 

BUITENGEWOON BASISONDERWIJS ORC - HET LAAR

 

 

Koen Dietvorst | directeur | Zuidlaan 34 | T 052 21 52 13

koen.dietvorst@romerocollege.be

 
SECUNDAIR ONDERWIJS

EERSTE GRAAD

 

Karine De Keyser | directeur | Noordlaan 51 | T 052 69 01 42

karine.dekeyser@romerocollege.be

 

Nele Van de Maele | directeur | Noordlaan 51 | T 052 69 01 41

nele.vandemaele@romerocollege.be

 

ECONOMIE EN IT

 

Bea Ardans | directeur | Van Duysestraat 6 | T 052 21 39 49

bea.ardans@romerocollege.be

 

TALEN EN EXACTE WETENSCHAPPEN

 

Patrick De Smet | directeur | Kerkstraat 60 | T 052 25 88 62

patrick.desmet@romerocollege.be

 

Pascal Carpentier | adjunct-directeur | Kerkstraat 60 | T 052 25 88 62

pascal.carpentier@romerocollege.be

 

 TECHNIEK EN ENGINEERING

Guido_Van_Lysebettens

 

Guido Van Lysebettens | directeur | Emiel Van Winckellaan 6 | T 052 21 17 96

guido.vanlysebettens@romerocollege.be

 

 

Helga Buelens | adjunct-directeur | Emiel Van Winckellaan 6 | T 052 25 99 20

helga.buelens@romerocollege.be

 

WELZIJN EN MAATSCHAPPIJ

 

Tomas De Wilde | directeur | Van Duysestraat 11 | T 052 25 89 40

tomas.dewilde@romerocollege.be

 

Liesbeth Verstappen | adjunct-directeur | Van Duysestraat 11 | T 052 25 89 40

liesbeth.verstappen@romerocollege.be

 

CENTRUM LEREN EN WERKEN - TREFPUNT

 

 

Johan De Lathouwer | coördinator | Bogaerdstraat 33 | T 052 21 32 82

johan.delathouwer@romerocollege.be