Contact

Wie is wie?

Bestuurlijke taken

 

Hans Vanhulle | algemeen directeur | Kerkstraat 60 | T 052 25 88 79

pasfoto

 

Barbara Block | stafmedewerker algemeen beleid | Kerkstraat 60  T 052 25 88 79

algemene.directie@romerocollege.be

 
Ondersteunende diensten

 

 

 

 
BASISONDERWIJS

VRIJE BASISSCHOOL ORC

 pasfoto

 

Isabelle Putteman | directeur | Kerkstraat 60 | T 052 25 88 92

isabelle.putteman@romerocollege.be

 

Pascal Putteman | directeur | Sas 38 | T 052 22 28 16

pascal.putteman@romerocollege.be

 

BUITENGEWOON BASISONDERWIJS ORC - HET LAAR

 

Joris Vergeylen directeur | Zuidlaan 34 | T 052 21 52 13

joris.vergeylen@romerocollege.be

 

 
SECUNDAIR ONDERWIJS

PEDAGOGISCH DIRECTEUR SECUNDAIR

 

Patrick De Smet | directeur | Kerkstraat 60 | T 052 25 88 62

patrick.desmet@romerocollege.be

EERSTE GRAAD

 

Karine De Keyser | directeur | Noordlaan 51 | T 052 69 01 42

karine.dekeyser@romerocollege.be

 

Nele Van de Maele | directeur | Noordlaan 51 | T 052 69 01 41

nele.vandemaele@romerocollege.be

 

ECONOMIE EN IT

 

Bea Ardans | directeur | Van Duysestraat 6 | T 052 21 39 49

bea.ardans@romerocollege.be

 

TALEN EN EXACTE WETENSCHAPPEN

 

Patrick De Smet | directeur | Kerkstraat 60 | T 052 25 88 62

patrick.desmet@romerocollege.be

 

Pascal Carpentier | adjunct-directeur | Kerkstraat 60 | T 052 25 88 62

pascal.carpentier@romerocollege.be

 

 TECHNIEK EN ENGINEERING

 

Helga Buelens | directeur | Emiel Van Winckellaan 6 | T 052 21 17 96

helga.buelens@romerocollege.be

 pasfoto

 

Roel Verwaeren | adjunct-directeur | Emiel Van Winckellaan 6 | T 052 25 99 20

roel.verwaeren@romerocollege.be

 

WELZIJN EN MAATSCHAPPIJ

Directeur Tomas De Wilde

 

Tomas De Wilde | directeur | Van Duysestraat 11 | T 052 25 89 40

tomas.dewilde@romerocollege.be

 

 pasfoto

 

Stijn Rooms | adjunct-directeur | Van Duysestraat 11 | T 052 25 89 40

stijn.rooms@romerocollege.be

 

CENTRUM LEREN EN WERKEN - TREFPUNT

 

 

Johan De Lathouwer | coördinator | Bogaerdstraat 33 | T 052 21 32 82

johan.delathouwer@romerocollege.be

 

OKAN

Ingrid De Wael 

Ingrid De Wael | coördinator | Kerkstraat 60 | T 052 25 88 72

ingrid.dewael@romerocollege.be