Dit domein

Contact

CAMPUS TREFPUNT

Bogaerdstraat 24 | 9200 Dendermonde
052 21 32 82
info@romerocollege.be

  

Coördinator
 

Johan De Lathouwer | coördinator | T 052 25 95 50

johan.delathouwer@romerocollege.be

Onderwijs
 

Els Van der Plas | administratie | T 052 25 95 54

els.vanderplas@romerocollege.be

  Zorg
 

Jolien Hunninck | Onthaal, tucht & individuele zorg | T 052 25 95 51

jolien.hunninck@romerocollege.be 

 

Els Ravelingien | Onthaal, tucht & individuele zorg | T 052 25 95 51

els.ravelingien@romerocollege.be 

Nadia Buelens | Onthaal | T 052 21 32 82

nadia.buelens@romerocollege.be 

  Zorg vanuit het CLB
 

Marleen Van Hecke | CLB-medewerkster | T 03 316 20 30

mvhecke@waasdender.be 

 

Irjen Cremers | CLB-medewerkster | T 03 316 20 30

icremers@waasdender.be 

Trajectbegeleiding 
 

Marianne Raemdonck | Contacten bedrijven & werkend | T 052 25 95 52

marianne.raemdonck@romerocollege.be

 

Monique De Kok | Contacten bedrijven & werkzoekend | T 052 25 95 52

monique.dekok@romerocollege.be


 Leerlingenadministratie
 

Nadia Buelens | Leerlingenadministratie | T 052 21 32 82

nadia.buelens@romerocollege.be  

 

Véronique Nauwelaerts | Leerlingenadministratie | T 052 25 95 56

veronique.nauwelaerts@romerocollege.be  

 ICT 

Jan De Swaef

 

Jan De Swaef | ICT-Coördinator en websitecontributor | T 052 25 95 58

jan.deswaef@romerocollege.be

 

 

 

Detail wie is wie?

Hier downloaden