Dit domein

Bereikbaarheid

CAMPUS VAN DUYSE

P. Van Duysestraat 11 | 9200 DENDERMONDE
T 052 25 89 40
info.welzijn@romerocollege.be

 

WELZIJN EN MAATSCHAPPIJ

 

Tomas De Wilde | directeur | Van Duysestraat 11 | T 052 25 89 40

tomas.dewilde@romerocollege.be

 

Merel Henau | adjunct-directeur | Van Duysestraat 11 | T 052 25 89 40

merel.henau@romerocollege.be

 

Coördinatoren

 

Michael Heyndrickx | coördinator tweede graad

michael.heyndrickx@romerocollege.be

 

An Fierens | coördinator derde graad 

an.fierens@romerocollege.be

 

Liesbeth Peynsaert | leerlingencoördinator

liesbeth.peynsaert@romerocollege.be

 

Véronique Hendrickx | stagecoördinator

veronique.hendrickx@romerocollege.be

 

Zorgteam

 

Gina Neukermans | zorgcoördinator, socio-emotionele begeleiding

gina.neukermans@romerocollege.be

 

Els Schollaert | zorgcoördinator, begeleiding ontwikkelingsstoornissen

els.schollaert@romerocollege.be

 

Lutgarde Van Overmeire zorgcoördinator, begeleiding leerstoornissen

lutgarde.vanovermeire@romerocollege.be

 

Tessa Peleman | leerlingenbegeleider

tessa.peleman@romerocollege.be