2 TSO VALT IN DE PRIJZEN

Onze leerlingen werken in een aantal lessen aan het project ‘Op de vlucht’. Dit project past binnen de herinneringseducatie omtrent WO I. We maken de vergelijking tussen de martelaarstad Dendermonde 100 jaar geleden en Syrische stad Homs nu. Tijdens onze pastorale dag maakten we kennis met de onze leerlingen uit de OKAN-klassen. We zoeken in het Dendermondse archief naar stadsgenoten en half mei “ vluchten “ onze leerlingen naar Stekene. Zij leren deze grensgemeente ten tijden van WO 1 kennen en bezoeken de dodendraad.

En dit project viel ook in de prijzen. Een delegatie leerlingen haalden maandag onze prijs af tijdens het slotevenement van de 'Wedstrijd voor klasprojecten WO I' van de provincie Oost-Vlaanderen. We eindigden op een knappe 2de plaats en trokken met de grote glimlach terug richting Dendermonde met een cheque van 750 euro op zak. Een knappe prestatie van onze leerlingen en leerkrachten.

Bekijk de foto's